הצרת היקפים למבוגרים

במקרה של קנה המידה בשיניים, רובד מוסר לטיפול בדלקת חניכיים מתקדמת ודלקת חניכיים מוקדמת. רובד הוא הסרת רובד משיניים של חולים הסובלים ממחלת חניכיים (Gedivita).

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לילדים

הנה איך משקיעים שרוצים להשפיע על חיי ילדים יכולים להגדיל את התוצאות החיוביות לכולם. ב- 29 באוקטובר 2019, קרן LEGO הכריזה על תוכניות להגדיל התערבות

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לגברים

מאמר זה מפרט ודן בכמה מהנושאים החשובים ביותר במדיניות התאגידית לגברים ונשים בארצות הברית. כאן אנו פורקים מדוע נשים עשויות להתקשות אפילו יותר בקריירה מאשר

קריאה נוספת »

לייעוץ חינם השאירי פרטים

הצרת היקפים בלייזר

הצרת היקפים בלייזר

איור תלת ממדי מציג את ספקטרום פליטת הלייזר המתקבל ממיקרוספירה בקוטר 29.4 מ"מ הנשאבת לאזור המשווה בטמפרטורה נמוכה על ידי לייזר בלחץ גבוה במרחק של 1.5 ק"מ.

צוות ההנדסה מצא כי ה- FSR המחושב היה כ 123 באופן קונסטרוקטיבי

אך ראוי לציין כי כל עלייה בננו-סייז עולה על 0.01 ננומטר, מה שלא כולל שימוש בלייזר באורך חלל יעיל של יותר מ -1 ננומטר. האורך היעיל של חללי הלייזר Nm חושב על 50 מ"מ כדי ליצור שדה לייזר קוהרנטי ביותר, כפי שהיה המקרה עם DT. לאחר מכן הוקרן קרן הלייזר על האובייקט כדי לקבוע את המרחק מהלייזר לאזור המשווה במרחק של 1.5 ק"מ. כל היקף החוט מוסר באופן שווה באמצעות לייזר באזור שנבחר.

אם אתה תוהה האם יש לך פריצת דיסק או פריצת דיסק ומחפש חוות דעת שנייה

השתמש בכלי התאמת הטיפול ותן לעצמך את ההזדמנות לברר אודות אפשרויות טיפול מינימלי פולשניות. האם לא יהיה ראוי לערוך ניסוי נוסף כעת, בהשוואה בין אנסטומוזיס PDS לבין אנסטומוזיס בלייזר, כדי לראות אם הלייזר מוסיף משהו, או שזה רק תחליף יקר לתפרים נספגים? לאחר שהבנתם את הטכניקה, נראה שיש לנו הזדמנות להוכיח כי מדובר בשיטה עמידה ואמינה ולהימנע מהיצרות המתרחשת בהכרח בטכניקות תפר. ניתן להפחית עוד יותר את אובדן מוליך הגל (קאפה) על ידי דחיפת הכוח למקסימום 1.5 ננומטר (או 1 ננומטר במקרה של DT).

אם אתה מנתח דיסק עם אנסטומוזיס תפר רגיל עם היפרפלזיה, כמו פריצת דיסק, האם היית שוקל לטפל בו באנרגיית לייזר כדי למנוע היפרפלזיה כזו להתקדם להיצרות?

התהליך מתבצע בלייזר ארגון ומשמש להשגת היתוך שניתן להשיג בכלי בינוני בהשוואה ל- CO 2 ו- Nd

אם יש לך אנסטומוזיס תפר רגילה עם היפרפלזיה, כגון פריצת דיסק, היית ממשיך להשתמש בלייזר הארגון או בלייזר גל רציף, מכיוון שאין פוטנציאל לפגיעה בדופן העורק, מכיוון שהדופק הפרוץ של הלייזר יכול להסתגל ל לשמור על טמפרטורת רקמות של 50 ° C – 60 ° C, ובכך לקרר את הרקמה הסובבת בכל דופק. בשל צפיפות האנרגיה הנמוכה שלו, התהליך יכול להתבצע גם בטמפרטורות נמוכות יותר, מכיוון שנעשה שימוש בלייזר בעל אנרגיה נמוכה.

רוב המחקרים השתמשו בלייזר פונטנה בעל יכולת אורך גל כפולה, אך הלייזר יכול לפעול באורך גל של עד 1.5 מיקרומטר, או פי 1,000 יותר מאשר בלייזר רגיל.

עוקבי לייזר יכולים להתמודד בקלות עם עבודות הרכבה לטווח עד 80 מ 'ויכולים להשתמש בנקודות הידוק

כדי להרחיב את טווח ההרכבה של מכלולים גדולים. זה תלוי בעיקר באופטיקה הקדמית בה נעשה שימוש והאם המטרה קבועה, סטטית או ניתנת לזיהוי ביחס למכשיר.

אם רצוי להאיץ את תהליך ההסרה של הלייזר 28

יתכן שניתן יהיה להאיץ את הסרת חרוז ההרחבה אם הוא לא מסיר את החומר. כדי להסיר את כל אורך חרוז הדילול 12, מנוע סיבובי (32) מחובר לשדרה (30) כך שייפול בו זמנית עם קרן הלייזר (36), ואילו החרוזים המורחבים השונים (12) מיושרים אליו ב 90 מעלות. באופן זה, נתיב קרן הלייזר 36 יחפוף את המהפכה כדי להבטיח את הוצאתם. המשמעות היא רצוי מרחק של לפחות 10 מ 'מהמטרה ומרחק מרבי של 100 מ'.

קרן הלייזר (36) ממוקמת בצורה כזו שרוחבה מכסה את כל אורך חרוז ההרחבה (12) ואת שאר קוטרו. על מנת להסיר את החומר במרחק מקסימלי של 100 מ 'מהמטרה, רצוי גם שיהיה ברוחב 10 מ' לפחות לפני ובמרחק זהה מהמטרה.

מהירות קרן הלייזר (36) מספיקה כדי לרכז אנרגיה מספקת להשגת אבלציה מקובלת.

מדידה מורפולומטרית אנדוסקופית בוצעה באמצעות הקרנת לייזר

מודול עם סימון כדי לספק התייחסות לסולם. המטרה הייתה לקבוע את ההשפעה של עוצמת לייזר שונה ומעלות אבלציה על גודל וצורת גוף האדם. בשל טווח הסריקה המורחב, הסריקה בעזרת סורק היד או הזרוע הייתה פחות זמן מאשר עם היד. בנוסף, הריריות וכלי הדם גדלו באופן יחסי לעוצמת הלייזר המועבר באזור (p <0.05). אות הלייזר הוקלט מאותו חרוט המשמש למשאבה ומודד את הכוח האופטי ומקליט את הספקטרום. בכמה שלבים הוגבר כוחו האופטי של קרן לייזר אינפרא אדום וקרן הלייזר הרב-מצבית נוצרה על ידי כדורים מיקרוסקופיים בקוטר גדול. אורך הגל של לייזר המשאבה הותאם על ידי עירור ה- wgm המהדהד, שהשתנה בהדרגה באורך הגל עקב עליית הטמפרטורה.