הצרת היקפים למבוגרים

במקרה של קנה המידה בשיניים, רובד מוסר לטיפול בדלקת חניכיים מתקדמת ודלקת חניכיים מוקדמת. רובד הוא הסרת רובד משיניים של חולים הסובלים ממחלת חניכיים (Gedivita).

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לילדים

הנה איך משקיעים שרוצים להשפיע על חיי ילדים יכולים להגדיל את התוצאות החיוביות לכולם. ב- 29 באוקטובר 2019, קרן LEGO הכריזה על תוכניות להגדיל התערבות

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לגברים

מאמר זה מפרט ודן בכמה מהנושאים החשובים ביותר במדיניות התאגידית לגברים ונשים בארצות הברית. כאן אנו פורקים מדוע נשים עשויות להתקשות אפילו יותר בקריירה מאשר

קריאה נוספת »

לייעוץ חינם השאירי פרטים

הצרת היקפים במותניים

הצרת היקפים במותניים

ככל שהיקף המותניים הופך פופולרי יותר ויותר ככלי פשוט ויעיל למדידת בריאות, יש התוהים כיצד גודל מותניים בריא יכול להיות זמין לכל. קיימים הבדלים בין המינים ביחסי המותניים עד הירך בקרב נשים וגברים אשר שונו כסמנים פונדקאיים לשומן בבטן. נשים עם גופות בצורת אגס, הנושאות את משקלן בעיקר בירכיים ובירכיים, עדיין עלולות להיות בסיכון גבוה יותר לקוטר המותניים מאשר לגברים. היחס שלהם זוהה כמרכזי להשמנת יתר, אך אין עדות להבדל מגדרי אחר ביחס זה, למעט עלייה קלה במדד מסת הגוף (BMI) אצל נשים.

דיוק המדידות מהמותניים ועד הירך תלוי בגודל ובצורה של סרט המדידה ובצורת הגוף של המטופל

מצד שני, חולה או גורם בריאות יכול לבצע מדידת היקף המותניים ולהבין ולעקוב אחר ההתקדמות של המטופלים אם הם מקבלים יעד מתאים בקוטר המותניים.

זאת מכיוון שיחס המותניים עד הירך דורש שתי מדידות של היקף המותניים להיקף הירך

מה שיכול לתרום לשגיאות מדידה מסכמות ותוספות. זה מועיל אצל אנשים קטנים, שבהם היקף המותניים לבדו יכול להמעיט בערך הסיכון, אך ייתכן שלא כך אצל אנשים גדולים יותר. לכן, כולל היקף BMI והיקף המותניים בסיווג עודף משקל והשמנה מספק אינדיקציה טובה יותר לסיכון למחלות מאשר שימוש במדידות אלה באופן עצמאי. כדי לגלות כיצד נמדד קוטר המותניים, ניתן להשתמש בטבלה זו כדי לראות אם מדידות המותניים מצביעות על סיכון מוגבר למחלות. ניתן להשתמש במדידת מותניים לחישוב יחס המותניים (WHR) כדי לאפשר אומדן מדויק יותר של המשקל – הסיכונים למחלה הנלווים לכך. במחקר זה, היקף המותניים שנמדד בגובה הטבור היה גדול יותר מזה שנמדד במותניים הטבעיות. היקף הבטן הוא מדד שנמדד מהבטן או מתחת למישור הבטן (umbilsicus) או מעל כפתור הבטן. היחס בין המותניים לירך הוא היחס בין היקף המותניים לירך.

היקף המותניים חולק על ידי מדידת היקף החזה

ויחס המותניים לחזה לירך היה מובהק סטטיסטית, המייצג רמות שומן קרביים גבוהות יותר. אם אתה מצפה מאישה קטנה להיקף המותניים של הילד רק שנה או שנתיים לאחר התינוק, יש לכבות את מדידת המותניים שלך. אני יודע שאין לי מותניים מוגדרים במיוחד, אבל אני מודע לכך שיש הבדל בין מותן רגילה לאישה גבוהה ושמנה עם מותניים גדולים. המטופלים שלי יכולים להעריך את העובדה שקוטר המותניים שלי ירד מ -42 ל -41 אינץ ', ואני לא מודאג מכך.

מחקר 1 מראה כי מדידות שדווחו על עצמן (בניגוד למדידות של טכנאי) מזלזלות בהיקף המותניים

וכי זלזול זה גדל ככל שהגוף גדל. BMI מתואם עם קוטר המותניים, אך המודל הכללי (SBP) אינו משמעותי עד למחצית השנייה של שנת חייה הראשונה של האישה, לאחר הופעת ההשמנה.

HR ו- PLC התבססו על היקף המותניים (לא כולל 112 ס"מ ו- 1,010) בשנה הראשונה לחייה לאחר הופעת ההשמנה

היקף ה- HR והמותניים גדלים כאשר אתה בוחר בו כהפניה וכאשר קוטר המותניים הוא פחות מ -1.5 ס"מ (0.1 מ"מ) או 1/3 של מדד מסת הגוף (BMI), אך לא כאשר הוא עולה על 2 ס"מ או 3 ס"מ.

בקטגוריית ה- BMI, לעומת זאת, היקף המותניים חושב לא על בסיס BMI (30 ק"ג / מ"ר) אלא על בסיס מדד מסת הגוף (BMI) של גברים ונשים קווקזיים שעבורם ערכי היקף המותניים תאם BMI של 30 ק"ג / מ"ר (גברים או נשים קווקזיים).

סרט מדידה לא אלסטי שימש להשגת היקף המותניים ברמת הטבור

יחס המותניים לירך מחושב ב- Wcm / Hcm, והיקף המותניים והירך נמדד בעזרת סרטי מדידה של 0.1 ס"מ או בסמוך להם. לא היה הבדל בערכי השומן הקרביים המיוצגים בין שתי הקבוצות מבחינת מדד מסת הגוף (BMI) או אחוז השומן בגוף. היקף המותניים (ס"מ) נמדד עם סרט פיברגלס, כאשר המשתתפים עמדו לאחר הנשיפה.

התלמידים סווגו כלא סובלים מעודף משקל

עודף משקל או השמנת יתר על פי גילם העשרוני, על פי הגדרת כוח המשימה הבינלאומי להשמנת יתר. רצועת פלדה לא נמתחת בגודל 13 אינץ 'שימשה למדידת היקף המותניים בסנטימטר. זה הראה כי ערך של 91.5 ס"מ יהיה הערך המומלץ כיום עבור מדד מסת הגוף (BMI) ואחוזי השומן בגוף. כצפוי, גודל המותניים והירכיים היה גדול משמעותית בקרב ילדים עם OSA מאשר בבקרות שאינן שרין. באופן ספציפי, נמצא כי היקף המותניים והירכיים גדול יותר מאשר קבוצות הביקורת שאינן שמנות, אך לא קבוצות השליטה.

מתאם חיובי משמעותי בין היקף המותניים והירך נצפה בילדים עם OSA ובקרה שאיננה שרין. תוצאות היקף המותניים היו תואמות גם את תוצאות המחקר הקודם, עם קשר שלילי משמעותי בין BMI לגודל המותניים שנצפה גם לאחר התאמת BMI נוספת.