הצרת היקפים למבוגרים

במקרה של קנה המידה בשיניים, רובד מוסר לטיפול בדלקת חניכיים מתקדמת ודלקת חניכיים מוקדמת. רובד הוא הסרת רובד משיניים של חולים הסובלים ממחלת חניכיים (Gedivita).

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לילדים

הנה איך משקיעים שרוצים להשפיע על חיי ילדים יכולים להגדיל את התוצאות החיוביות לכולם. ב- 29 באוקטובר 2019, קרן LEGO הכריזה על תוכניות להגדיל התערבות

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לגברים

מאמר זה מפרט ודן בכמה מהנושאים החשובים ביותר במדיניות התאגידית לגברים ונשים בארצות הברית. כאן אנו פורקים מדוע נשים עשויות להתקשות אפילו יותר בקריירה מאשר

קריאה נוספת »

לייעוץ חינם השאירי פרטים

הצרת היקפים במרפאה

הצרת היקפים במרפאה

מאמצי ה- AMA ברמה הפדרלית והממלכתית להגן על הפרקטיקה הרפואית מתנגדים למאמצים להרחיב את היקף הפרקטיקה באופן בלתי הולם. בשנים האחרונות שירותים למעקב אחר בריאותם ורווחתם של המטופלים הפכו פופולריים מאוד.

שילוב הידע של פרמקוקינטיקה

פרמקודינמיקה ובתי מרקחת עם שירותי ניטור תרופות מבטיח שיפור היעילות והבטיחות של תרופות מסוימות בהקשרים קליניים שונים ומאפשר פיתוח גישה הוליסטית יותר לניהול בריאותם ורווחתם של המטופלים מחקרים הראו כי מתן גישה למגוון רחב של מידע על בריאותם ורווחתם של מטופליהם תורם לכך. אחד המחקרים המפורסמים יותר המראים את הצלחתם של רוקחים קליניים וקהילתיים הוא פרויקט אשוויל. – — סקירה זו יכולה לשמש בסיס למחקר עתידי להערכת שינויים באיכות ההנחיות הקליניות לאורך זמן עם התקדמות המגיפה של covid-19. מחקר על יעילות הטיפולים יכול לכלול גם בחינת טיפולים המשמשים כיום לטיפול ב- BD באחרים. תנאים, כגון תרופות נוגדות דלקת.

טכנולוגיה דיגיטלית משנה את הדרך בה חברות מתקרבות להתפתחות קלינית תאגיד תובנות בעלות ערך ממקורות נתונים שונים

שיפור ניהול המטופלים בניסויים קליניים, הגדלת פרודוקטיביות הניסויים הקליניים והגדלת כמות ואיכות הנתונים שנאספו במהלך הניסויים. הטכנולוגיה הדיגיטלית יכולה לתמוך ביעדים רבים הממוקדים במטופלים על ידי הפיכת נתוני המטופלים לנגישים יותר לחולים ובני משפחותיהם והגדרה מחדש של אופן הטיפול בחולים במהלך ניסויים קליניים. תחום כזה הוא הדרך בה נערכים מחקרים המאפשרים לחולים להשתתף תוך הפרעה מינימלית בחיי היומיום שלהם (ראה סרגל הצד: ניסויים קליניים בעתיד). אנו יכולים לעזור בשיפור קיצוני של חווית המטופל ולעזור למטופלים לעסוק באופן רציף לאורך כל החוויה הקלינית.

לדוגמא

בייעוץ למטופלים אנו יכולים לחנך מטופלים לבריאות ורווחה מונעת ולעזור להם להבין את היתרונות שלהם מחוץ לקליניקה. אנו יכולים למצוא חולה המחלים מניתוחים גדולים או לספק רוקחים קליניים ורופאים (CPP) לניהול טיפול תרופתי, כולל חומרים מבוקרים, בעוד שרופאים מורשים מספקים הוראות בכתב. על ידי הפיכת הטיפול בחולים במהלך ניסויים קליניים, הטכנולוגיה הדיגיטלית יכולה לספק לחולים ולרופאים גישה למידע נוסף על היתרונות והסיכונים של תרופות, טיפולים וטיפולים ממה שקיים כיום.

עם זאת, בקמעונאות ובקהילה אסור לרוקחים לשנות מרשמים ללא מרשם רופא. המדינה הראשונה שמציעה פרוטוקול כזה, ניו ג'רזי, מאפשרת לבתי מרקחת להציע למטופלים שירות מוגדר ללא ציון הרופא, אלא רק למספר מצומצם של תרופות.

למרות אתגרים אלה

רופאים רבים ממליצים למטופליהם למלא טפסי משוב קליניים בחדר ההמתנה. הרופאים דואגים כיצד ירגישו המטופלים, למשל, אילו אמצעים הם מילאו יום לפני התייעצות בבית, כיצד יתפסו הפרנויה שלהם, והאם הלוחות מאותתים כי הם מודאגים יותר מבריאותם הנפשית מאשר מבריאותם הגופנית. וכאשר הם שואלים, המטופלים לפעמים לא שומעים ממערכת המשוב הקלינית, שמבלבלת את אנשי הפרקטיקה.

שמענו גם כי נתוני המטופלים רגישים מכדי שניתן יהיה להשתמש בהם מחוץ לניסויים הקליניים הקיימים

יישום המשוב הקליני כפי שראיתי מעלה גם מספר שאלות המשפיעות ישירות על מערכת המשוב. רופאים יכולים לשפר את שירותי ה- TDM על ידי יצירת מרחב המספק מידה של פרטיות ובאמצעות תוכניות חינוכיות המעניקות ידע לרוקחים, אחיות ורוקחים קליניים. רוקחים בקהילה צריכים גם לחשוב היכן לייעץ לחולים בתהליך ההנפקה וכיצד להשיג תוצאות טובות יותר עבור TD M בסביבה בטוחה ונוחה.

המידע בפרק זה חל על כל ה- FQHCs הכפופים לדרישות מינהל המזון והתרופות (FDA) עבור TDM.

ד"ר קרפראה

הוא הנוירוטולוג היחיד במרכז איווה וככזה יכול לספק שירותים החורגים מתחום רופא אף אוזן גרון רגיל. זה כולל מגוון רחב של נוירוכירורגיות וכן מגוון תחומים אחרים כגון נוירולוגיה, מדעי המוח, פסיכיאטריה ונוירופיזיולוגיה.

פירוש הדבר שרופאים יכולים לבלות זמן רב יותר עם מטופלים ולתרגל מגוון רחב יותר של טיפול ראשוני

במקום להפנות מטופלים למומחים לבעיות בריאותיות קלות. זה יוצר אפשרות להרחיב את טביעת הרגל הגאוגרפית שלנו ולחקור דמוקרטיזציה על ידי מעורבות חולים או רופאים שאינם מעורבים כיום בתהליך המחקר. על מנת לשקף פער זה במחקר ובפרקטיקה, חשוב להתמקד בצרכי המחקר שגובשו על ידי המטופל והרופא. דרישות אלה כוללות שיפור היעילות והשימוש במומחיות של כולם בפרקטיקה קלינית לשיפור המשכיות הטיפול.

הבעיה

היא שהגרסה של היום לטיפול ראשוני נותרת טרנזאקטיבית, מוגבלת בהיקף הקליני ומפורקת כאשר האבחנה של המטופל נעשית למומחה. חברות טכנולוגיה המתמקדות בפיתוח קליני מציעות פתרונות מבטיחים, אך רבים מתקשים להבין את סביבת הביופארמה המווסתת ביותר.