הצרת היקפים למבוגרים

במקרה של קנה המידה בשיניים, רובד מוסר לטיפול בדלקת חניכיים מתקדמת ודלקת חניכיים מוקדמת. רובד הוא הסרת רובד משיניים של חולים הסובלים ממחלת חניכיים (Gedivita).

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לילדים

הנה איך משקיעים שרוצים להשפיע על חיי ילדים יכולים להגדיל את התוצאות החיוביות לכולם. ב- 29 באוקטובר 2019, קרן LEGO הכריזה על תוכניות להגדיל התערבות

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לגברים

מאמר זה מפרט ודן בכמה מהנושאים החשובים ביותר במדיניות התאגידית לגברים ונשים בארצות הברית. כאן אנו פורקים מדוע נשים עשויות להתקשות אפילו יותר בקריירה מאשר

קריאה נוספת »

לייעוץ חינם השאירי פרטים

הצרת היקפים המדריך המלא

הצרת היקפים המדריך המלא

אם אתה עובד בענף מרכזי הנתונים (או בכל ענף אחר), ייתכן ששמעת את שני המונחים, המכונים לעתים קרובות קנה מידה אופקי ואנכי, כשאתה עובד. אלה שתי מילות המפתח הנפוצות ביותר, ולעתים קרובות תשמע אותם כאשר אתה עובד במרכזי נתונים או בתעשיות אחרות. קנה מידה אנכי משמש ארגונים קטנים ובינוניים מכיוון שהוא מאפשר לחברה להתמקד מהר יותר מאשר קנה מידה אופקי. ההבדל העיקרי בין קנה מידה לקנה מידה הוא שקשקשים אופקיים פשוט מוסיפים יותר משאבי מכונה לתשתית המכונה הקיימת שלך.

קנה מידה אנכי פירושו שאתה מוסיף יותר משאבים לצומת יחיד

במקום להוסיף מעבד נוסף, זיכרון RAM או כוננים קשיחים כדי להתמודד עם עומס עבודה מוגבר. קנה המידה האנכי מאפשר לשמור נתונים על צמתים בודדים, ומפיץ את העומס על פני משאבי המעבד וה- RAM של כל מכונה.

קנה מידה אנכי דורש מכם להוסיף קצת יותר כוח

מעבד ו- RAM לתשתית הקיימת שלכם, אך תוכלו לשנות את הגודל גם בצורה אנכית וגם אופקית. קנה המידה האנכי מאפשר להגדיל ולהגדיל על ידי הוספת מכונות נוספות למאגר המשאבים. כדי להשיג ביצועים טובים יותר, אינך זקוק לקנה מידה אנכי או אופקי. קנה המידה האופקי פירושו שתוכל להוסיף משאבים פשוט על ידי קנה המידה בצורה אנכית, במקום להוסיף משאבים לרשת. זה מאפשר קנה מידה יעיל יותר של נתונים פשוט על ידי שינוי קנה המידה בצורה אופקית, הימנעות מיתירות ומאפשר להוסיף שרתים נוספים לרשת, כמו גם את המשאבים שניתן להוסיף באמצעות קנה המידה האנכי. אתה יכול לשנות את גודל המכונות הקיימות בתשתית שלך בצורה אנכית או אופקית, ואז להתקרב כדי להגדיל אותן מעלה או מטה מבלי להוסיף עוד משאבים.

אחד החסרונות של קנה המידה האנכי הוא שהוא מהווה סיכון מסוים לרשת שלך ולקיבולת אחסון הנתונים שלך.

לפני שניכנס לפרטים כיצד הכלים הנכונים נכנסים לפעולה

עליכם להבין את הניואנסים הנלווים לכך ומה עליכם לעשות ואסור לכם לעשות כשמדרגים את העסק שלכם ב- TMS. תן לזה לקרות על ידי ביצוע מדריך מקיף זה שיעזור לך לעבור את תהליך קנה המידה עם טיפים וטריקים וכיצד תוכל לעזור לעסק שלך. אם אתה מתקשה למצוא את אסטרטגיית קנה המידה הטובה ביותר או מחפש טקטיקות צמיחה טובות עבור חשבונך, מדריך זה מתאים לך.

מבין כל השלבים בקנה מידה זריז, הראשון הוא הקשה ביותר וניתן לטעון שהוא החשוב ביותר. טקטיקות קנה מידה אופקיות גוזלות זמן רב יותר ודורשות עבודת רגליים רבות יותר, אך לרוב הן מהמתגמלות ביותר.

קנה מידה אופקי עדיף על ידי מומחי DevOps מכיוון שהוא עושה עבודה טובה יותר בבסיס קנה המידה על עומס לקבלת ביצועים אופטימליים מאשר קנה מידה אנכי.

בעת טיפול במכולות

אתה יכול לעבור בין קנה המידה האופקי לאנכי מבלי שתצטרך לדאוג להתערבות ידנית. אתה יכול להשתמש בסוג זה של קנה המידה אם אינך זקוק לקנה מידה אוטומטי, אך עליך להחזיק קיבולת למספר מקרים קבוע. מופעי EC2 המתקנים על פי לוח זמנים ספציפי ויש להם קנה מידה מתוכנן. עבור כל שלב במדיניות קנה המידה, אנו יכולים בעצם להוסיף את הצעדים שיבואו כאשר אמזון תבצע את מדיניות קנה המידה.

אם ברצונך לשנות גודל

אתה זקוק לדרך לרשום את כל השלבים שצריך לעשות, כמו גם לוח זמנים לכל שלב. בחר גודל נפוץ לסמלים המובנים שלך ואז אפשר למהנדסים שלך לשנות גודל של מעצבים אחרים שעשויים להזדקק להם. ברגע שהפעולה המתוכננת מתחילה ליישם, אמזון תעדכן את הגודל הרצוי עבור כל שלב וכן את המספר הכולל של השלבים לכל התהליך. לפני שנעמיק בשלושת סוגי קנה המידה, בואו נדבר על היתרונות של AWS Auto Scaling. קנה המידה הדינמי נותן לך את היכולת לשנות את הקיבולת של קבוצת קנה המידה האוטומטי שלך בהתבסס על אותות התגובה של אזעקות CloudWatch. AWS אוטומטי – ניתן להגדיר את קנה המידה להגדיל או להקטין את מספר מופעי ה- EC2. והכי חשוב, זה הוביל ל- Ethereum 2.0, רשת ה- peer-to-peer המבוזרת הראשונה, קוד פתוח, בעולם.

קנה המידה של שלב מגיב לאזעקות נוספות ברגע שמתחיל תהליך קנה המידה ויגיב להן שוב ברגע שהוא יסתיים. קנה המידה המדרגתי, תהליך הגדלת התגובה מגיב לאזעקה נוספת כל עוד התחלתם וסיימתם את תהליך קנה המידה.

קנה מידה נכון של האתר שלך ניתן להשגה רק אם מחסנית האירוח שלך תומכת בהרחבה אמיתית מבלי לסיים יותר מורכבות ומאמץ. אם אתה כן עוזר בקנה מידה, יכולתך לגדול מעט, אך צוואר הבקבוק העיקרי נותר זהה: מהירות המקור.

אם העסק שלך גדל והיישום שלך צריך לשפר את הנגישות, הביצועים והביצועים, יש לך שתי אפשרויות לעמוד באתגר זה. קנה המידה האופקי וגם האנכי דורש הוספת משאבים לתשתית המחשוב שלך, אך על בעלי העניין להחליט מה מתאים לארגון שלך.