הצרת היקפים למבוגרים

במקרה של קנה המידה בשיניים, רובד מוסר לטיפול בדלקת חניכיים מתקדמת ודלקת חניכיים מוקדמת. רובד הוא הסרת רובד משיניים של חולים הסובלים ממחלת חניכיים (Gedivita).

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לילדים

הנה איך משקיעים שרוצים להשפיע על חיי ילדים יכולים להגדיל את התוצאות החיוביות לכולם. ב- 29 באוקטובר 2019, קרן LEGO הכריזה על תוכניות להגדיל התערבות

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לגברים

מאמר זה מפרט ודן בכמה מהנושאים החשובים ביותר במדיניות התאגידית לגברים ונשים בארצות הברית. כאן אנו פורקים מדוע נשים עשויות להתקשות אפילו יותר בקריירה מאשר

קריאה נוספת »

לייעוץ חינם השאירי פרטים

הצרת היקפים למבוגרים

הצרת היקפים למבוגרים

במקרה של קנה המידה בשיניים, רובד מוסר לטיפול בדלקת חניכיים מתקדמת ודלקת חניכיים מוקדמת. רובד הוא הסרת רובד משיניים של חולים הסובלים ממחלת חניכיים (Gedivita). קשקשת היא מרכיב חשוב בטיפול במחלות חניכיים, המכונה גם חניכיים. היא מתאימה ביותר לטיפול במקרים מתקדמים ומתקדמים של רובד הוושט, סוג של מחלת שיניים העלולה לגרום לאובדן שיניים, עששת וסרטן חניכיים.

תהליך קנה המידה מכוון לאזור שבין חשבון לשורשים

באמצעות מכשיר אולטרסאונד או מכשיר ידני להסרת פלאק וחשבון. הקצעת השורשים חורגת מהסרת מלט (אדינים משטחיים) והחלקה של אזור השורש הפגוע כדי להפחית את דלקת החניכיים וכדי לגרום לחניכיים להידבק שוב לשיניים. על ידי קנה המידה ותכנון שורשים, רקמות חולות מוסרות לחלוטין וחשבון בנוי מכיס החניכיים.

הדרך היחידה להוציא אבן שן בכיס החניכיים בצורה מהימנה

היא לבצע קנה המידה ותכנון שורשים. ודא כי כל היסטוריית הבריאות שלך ידועה לרופא השיניים שלך לפני שהוא מבצע את קנה המידה או תכנון השורש. אחת הדרכים הטובות ביותר לברר אם אתה זקוק לקנה מידה / תכנון שורש היא תמיד לשאול את רופא השיניים שלך. רופא השיניים שלך יעריך את מצב השיניים והחניכיים שלך ויציע קנה מידה ואולי תכנון שורש.

אם בפה שלך מופיעים סימנים של דלקת חניכיים כרונית

רופא השיניים שלך ממליץ על קנה המידה וקנה שורש. אם אתה רוצה להילחם בזיהומים ולהציל את השיניים שלך, ייתכן שתצטרך טיפול אינטנסיבי לפני שתתחיל לשנות את קנה המידה או לתכנן שורשים.

אם יש לך מחלת חניכיים

קנה המידה או תכנון שורש הוא ככל הנראה הטיפול הראשון שרופא השיניים שלך ימליץ עליו. גם אם הוא ממליץ על קנה מידה וניקוי עמוק, ייתכן שיהיה צורך בהליכים אלה בכדי למנוע את התקדמות הבעיות בחניכיים. צרו קשר עם מרפאת השיניים שלכם ב Flatbush, ברוקלין לקבלת מידע נוסף על ניקוי שיניים, טיפול שורש או קנה המידה של מבוגרים. אם יש לך עששת או בעיות בריאות אחרות של הפה כגון דלקת חניכיים או דלקת חניכיים, אתה יכול לבקש מרופא השיניים שלך עצות לגבי אפשרויות הטיפול הטובות ביותר.

אם הכל בריא, שיננית השיניים שלך פשוט תשתמש בשיטת הגודל כדי להסיר את הרובד המצטבר ולחטא את הפה שלך עם תמיסת פלואוריד. כאשר הרובד התייצב, משקעים מוסרים על ידי קנה המידה ושיניים ושורשים מוחלקים.

קנה מידה ותכנון שורשים יכולים לשמש כאמצעי מניעה או כטיפול עצמאי. קנה מידה, תכנון שורש והיקף יכול לשמש כאמצעי מניעה כמו גם כטיפולים עצמאיים.

קנה המידה והקצעת שורשים שימושיים גם למניעה וטיפול בצורת נפוצה של עששת הנקראת פריודונטיטיס, העלולה לגרום לכאבי שיניים, אובדן שיניים ואף כאבי שיניים.

על פי איגוד השיניים האמריקני

כ- 47% מהמבוגרים מעל גיל 30 סובלים ממחלת חניכיים קשה המכונה פריודונטיטיס כרונית. ההערכה היא כי עד 1.5 מיליון אנשים בארה"ב מושפעים ממחלת חניכיים כרונית, ולמעלה מ -3 מיליון בקנדה. כשליש מכל המבוגרים בגילאי 18 עד 34 סובלים מסוג כלשהו של מחלת חניכיים.

מבוגרים אמריקאים בני 30 ומעלה סובלים מדלקות חניכיים שעלולות לפגוע ברקמות ובעצמות התומכות בשיניים

על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. דלקת חניכיים היא הצורה המתוקנת יותר בקלות של מחלות חניכיים ודלקת חניכיים, צורה חמורה יותר המתקדמת לאורך זמן.

אם אתה מראה סימפטומים של מחלת חניכיים

ייתכן שתצטרך סוג של ניקוי הנקרא קנה המידה או הקצעת שורשים. מקרים חמורים של דלקת חניכיים יכולים לדרוש ניתוח, אך החדשות הטובות הן כי קנה המידה ושתילת תעלות שורש מפחיתים את מספר הניתוחים כאשר הם בסופו של דבר נחוצים. כל מי שמבצע קנה המידה פעמיים בשנה הוא בריא לחלוטין ומסיר רק רובד וחיזוב מצטבר מבלי להשפיע על משטח השן. אם רופא השיניים מציע קנה המידה או שורש שיניים, כדאי לדעת מה זה אומר כדי שתוכלו להתכונן לקראת הצפוי. לצורכי בדיקה זו, הליכי קנה המידה והברקה שגרתיים כוללים קנה מידה להסרת לכלוך או פלאק. קשקשים, תכנון שורשים וניקוי עמוק הם תהליכים בהם מוקטנים את השיניים או שורשי השן באופן שמסירים את הפלאק (בעיקר חיידקים ואבנית). קנה המידה של חניכיים / תכנון שורש כולל הסרת רובד או חשבון משורש השן, כגון תעלת השורש, שורש השן או תעלת השן.

על ידי קנה המידה

רופא השיניים שלך יכול לנקות את הרובד שנמצא מעל קו החניכיים כך שהחניכיים יוכלו להתאים שוב סביב שורשי השיניים. הניקוי העמוק מתקרב לקנה המידה ומגיע מתחת לקו החניכיים כדי לגשת לשורשי השן ולהחליק את פני השטח שלהם. אם יש לך כיסי גופרית עמוקים מ -3 מ"מ, רופא השיניים עשוי להמליץ על קנה מידה ותכנון שורשים. המכון הלאומי לבריאות (NIH) ממליץ לך לשקול קנה מידה אם הכיסים בגודל של יותר מ -5 מילימטרים (0.8 אינץ '). שיננית השיניים שלך מודעת לכך שאם כיסי החניכיים עמוקים מדי, ייתכן שיהיה צורך בהצבת קנה המידה או הקצעת שורשים.