הצרת היקפים למבוגרים

במקרה של קנה המידה בשיניים, רובד מוסר לטיפול בדלקת חניכיים מתקדמת ודלקת חניכיים מוקדמת. רובד הוא הסרת רובד משיניים של חולים הסובלים ממחלת חניכיים (Gedivita).

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לילדים

הנה איך משקיעים שרוצים להשפיע על חיי ילדים יכולים להגדיל את התוצאות החיוביות לכולם. ב- 29 באוקטובר 2019, קרן LEGO הכריזה על תוכניות להגדיל התערבות

קריאה נוספת »

הצרת היקפים לגברים

מאמר זה מפרט ודן בכמה מהנושאים החשובים ביותר במדיניות התאגידית לגברים ונשים בארצות הברית. כאן אנו פורקים מדוע נשים עשויות להתקשות אפילו יותר בקריירה מאשר

קריאה נוספת »

לייעוץ חינם השאירי פרטים

הצרת היקפים לנשים

הצרת היקפים לנשים

לאחרונה קראתי את עשרת הבאגים המובילים המונעים מנשים יזמות להרוויח מיליון דולר, שפורסמו ב"יזמות נשים ". כאן, אני פורש מדוע נשים עשויות להתקשות אפילו יותר מגברים לעשות את המסע ומה אנו יכולים לעשות בכדי להפוך יזמות לכלולה יותר.

פורום בו גברים ונשים משקפים את יחסי המגדר ואת חוויותיהם יסייע לגברים להבין טוב יותר את תפקיד הנשים במקום העבודה ואת חשיבות השוויון המגדרי בקריירה שלהם

המלצות אלה, בשילוב עם המאמצים שכבר יושמו למאבק באי-שוויון מגדרי בתעסוקה, בחינוך ובתחומים אחרים, הם דרכים בהן אנו יכולים לעודד ולהבטיח לנשים הזדמנויות תעסוקתיות שוות בעידן הדיגיטלי החדש הזה. הצעד הראשון ביישום יוזמות הסבה וחינוך לנשים לא רק יהפוך את המעבר לדיגיטל לטוב וקל יותר, אלא גם יעודד מאוד ויתרום לנשים להמשיך בקריירה בתחומים כמו שיווק, פיתוח עסקי, מימון, שיווק וטכנולוגיה.

הדגשת חלוצות נשים בתחום ה- AI וה- STEM

היא רק דרך אחת לחנך נשים ברחבי העולם לגבי ההזדמנויות במדע וטכנולוגיה. הגדרה מחדש של השפעת ההצלחה וההשפעה החברתית היא צעד חשוב לקראת הגדלת הכוח שאנו מעניקים לנשים כיזמות חברתיות. לעתים קרובות ניתן למדוד הצלחה בהיקף לפי מידת ההתמודדות עם אי-השוויון בין המינים.

מעמד האישה ביזמות חברתית משבש דפוסים רבים של אי-שוויון מגדרי במגזר שהוכיח את יכולתו להעצים נשים מנהיגות בתחומו ולשנות את חייהן ורווחתן של כל הנשים

במאמר זה אנו משתמשים בנתונים של יוזמת נשים בתחום היזמות החברתית (WIPI) והפורום הכלכלי העולמי (WEF) כדי לטעון שנשים הן יזמיות חברתיות בולטות בתחום זה ויש להן השפעה שתשפיע עמוק ומתמשך על החברה . נשים כיזמיות חברתיות מראות שהן מסוגלות להתמודד עמוק לתחומיהן ולתחומי הפעילות שלהן, לא רק באזורים שלהן אלא גם במגזרים אחרים.

עם זאת

מחקרים מראים כי סטיגמת ההצלחה הארגונית יכולה להיות גבוהה יותר עבור נשים, וכי הם נוטים פחות להתחיל מחדש לאחר כישלון, ובכך להקטין את יכולתן להתמודד מול הסיכונים. לעומת זאת, נשים, בגדול, נראות מסוגלות יותר להקים סטארט-אפים בעלי צמיחה גבוהה ומוכנות יותר לקבל החלטות פיננסיות המסייעות להן להתמקד. אם יש פער מגדרי בקנה מידה, יש צורך בהתערבויות הוליסטיות כדי לעזור ליותר נשים יזמיות לחרוג משיעורי קנה המידה. שקול להעסיק יזמות מצליחות, ותעשיית ה- VC צריכה לשקול להתאים את היחס בין נשים לעובדות.

חברי פאנל הסכימו כי יש להרחיב את תכניות העצמה כלכלית הממוקדות על ידי נשים בכדי להבטיח שיש להן השפעה רבה יותר ולא לגרום נזק נוסף

במקום גישה חד משמעית לנשים, עלינו לשים לב להטרוגניות של קטגוריות הנשים ולהיות רגישים ולטפל בהן בצורה הוליסטית.

למרות החסרונות שחווינו מאז המגפה

לנשים יש את כל הסיבות להיות אופטימיות שנוכל להשיג עתיד שווה לנשים ונערות. הנשים בשלטון שישבו כעת בכל רמות המשרד יזכו להוכיח את ערך מעורבותן בקבלת ההחלטות הפוליטיות. ההכרה בערך המוסף של ייצוג נשים צריכה רק לעודד אותנו לעשות יותר לקידום שוויון מגדרי במוסדות החקיקה שלנו. בסך הכל, הקמפיין עוסק בסגירת הפער המגדרי ועידוד נשים להמשיך בקריירות STEM ובקריירה ב- STEM.

דרוש המון סקרנות

פגיעות והרפתקאות כדי להפיק את המרב מ- LinkageWIL, והתוכנית הביאה אותי להתגבר על כמה מהמשוכות הגבוהות ביותר לקידום נשים. ראיינתי מנכ"לים מצליחים שבנו מאפס חברות של מיליוני דולרים לספר והשיקו כיתת אמן כדי לעזור ליותר נשים לטפס למכירות של מיליון דולר. כשעליתי על פים הקטן התרשמתי מהיכולת של מאות נשים ברחבי הארץ שטיפסו עליה, ומאחל להן בהצלחה במאמציה. בספר זה ראיינתי מספר מנכ"לים מצליחים שבנו יש מאין מיליון עסק.

נתונים סטטיסטיים אלה הם תזכורת לכך שנשים צריכות להסתגל

להסתגל ולבנות על הכישורים שיש להן כבר כדי להתחרות ולהוכיח את עצמן בעולם עבודה תחרותי ביותר. דיווחים אלה מראים כי בעוד שיותר ויותר נשים נמצאות בצמרת החברות המצליחות, הן עומדות בפני אתגרים גם בהרחבה והרחבה של עסקיהן בהנהגת הגברים. חברות טכנולוגיה חייבות לעבוד כדי ליצור משרות שוות כדי שנשים יוכלו להפוך למודל לחיקוי של המחר בטכנולוגיה ולסגור את הפער המגדרי אחת ולתמיד.

יש צורך להגדיל את מספר הנשים – חברות בבעלות חברות במדינות מתפתחות, לא רק בארצות הברית, אלא גם במדינות אחרות.